MALTA CLASSIC CAR COLLECTION

Opublikowano: 2021-10-10 07:54, Numer artykułu: 44414

Dla chłopców z Przedszkola odwiedziłyśmy małe i przepiękne muzeum samochodów. Dla dzieci mamy  niespodziankę z tego miejsca.

Są to doznania, które przechodzą przez Ciebie, gdy jesteś pasjonatem samochodów. A w Maltańskim Muzeum Klasycznych Samochodów jesteśmy absolutnie zakochani.

Chociaż wiele samochodów nas inspiruje, istnieją klasyczne samochody, które po prostu przyspieszają bicie serca i pompują krew jak paliwo przepływające przez silnik V8. Te klasyki, sztuka nadana kształtowi ze stali i chromu, obejmują T-Birdy, Spitfire'y, Fiaty i Fordy. Obejmują kultowy wygląd i styl motoryzacji, a my mamy szeroki wybór rozłożony na 3000 metrów kwadratowych muzeów.

Samochody zostały przywrócone do nieskazitelnego stanu, wyglądające jakby właśnie zjechały z linii produkcyjnej. Spacerując po Maltańskim Muzeum Klasycznych Samochodów, czujesz się tak, jakbyś cofał się w czasie i ponownie odwiedzał złote epoki motoryzacji.

Aby naprawdę przenieść się w czasie, wyposażyliśmy muzeum w kolekcję antyków i pamiątek z lat 40., 50. i 60. XX wieku. Gramofony, antyczne telewizory, szafy grające, a nawet moda z minionych lat stanowią oprawę naszej kolekcji i pomagają umieścić ją w odpowiednim kontekście.

Silnik pracuje, a droga jest czysta, więc wskakuj do środka i wybierz się z nami w podróż po pasie wspomnień.