Innowacja: Moja pasja - podaj dalej.

Opublikowano: 2021-04-28 10:45, Numer artykułu: 39781

Leci coraz dalej

Hejka!!!.Jestem Michał, a pasją , o której chce wam opowiedzieć jest rzut młotkiem. Zacząłęm trenować rzut młotem w tym roku tak eemmmmmm....... w połowie lutego. Od tamtego czasu przychodzę na zajęcia dwa razy w tygodniu, ale docelowo będę tą liczbę zwiększać. Ktoś nie wie co to rzut młotkiem? Nie szkodzi, już tłumaczę. Otóż rzut panem młotkiem polega na jak najdalszym wyrzuceniu Mr. młota. Tak naprawdę to metalowa kula umocowana na drucie, w wyznaczonym obszarze , przy pomocy siły odśrodkowej (eeeehh......no cóż fizyka jes wszędzie).

A, racja, zapomniałem powiedzieć, jak to się zaczęło. Toteż zaczeło się tak-po wysłaniu mnie na pierwsze lekcje (niewiem dlaczego to tak nazywam,ale ustalmy, że od teraz to będą zajęcia) biegów średniodystansowych trener poinformował mnie że nie mam predyspozycji do biegów, natomias dobrze mi pójdzie z Mr.rzut młotkiem. Tak więc za namową trenera i mamy zostałem zapisany na rzut panem młotem, aż do chwili obecnej. Szczerze mówiąc - nie wiem co mogę jeszcze powiedzieć? Mam chyba wszystkie punkty z listy: Tytuł-jest, Od kiedy?-jest, Na czym polega?-jest, Ile czasu poświecam?-jest, Co mi to daje? Co potrzebne do realizacji? .No to zostały dwie sprawy. Po pierwsze: rzut panem młotkiem daje mi głównie rozrywkę ale też pomaga mi w pozbyciu się złych emocji, a, no i zabija czas! A, poza tym, kto po całym dniu przy kompie nie chciałby wyjść na dwór i powyrzucać swoje myśli i zdania o np.:e-ekcjach? (Jeśli jest taka osoba, to niech rzuci we mnie internetowym kamieniem). A do realizowania są potrzebne : przede czas no i chęci, ale siła i masa(waga) też się przyda. No to z mojej strony już raczej wszystko . Życze miłego dnia/ nocy/wieczoru/popołudnia czy innej pory dnia w zależności, kiedy to będziecie czytać.

Papatki